Tasuta tarne pakiautomaati alates 50€ ostudest ja kiire tarne 1-3 tööpäeva.

Pealeht

Blogi

Tooted

Visioon

Kontaktid

Häppi Shaker piimasegumasina kasutajakogemused

by | 19 mai, 2021 | Uncategorized @et

– MERIBEL, 3 LAPSE EMA –

Olen Meribel, kolme imearmsa lapse ema. Kõik minu kolm last on olnud nii rinnapiimal kui ka RPA-l. Kõik imetamise perioodid on väga erinevalt kulgenud. Esimese lapsega kulges imetamine meeletult üle kivide ja kändude ja kestis umbes 6 kuud. Teise lapsega läks üsna sujuvalt, imetamine kestis 1,2 aastat. Nüüd kolmanda lapsega olen nagu alguses tagasi. Kuid praegu erineb olukord nii palju, et ma olen teadlik nendest probleemidest ja viperustest, mis ette tulla võivad. Ma päriselt püüan iga päev endast maksimumi anda, et kõik sujuks. Aga alati sellest ei piisa. Kuskilt tuleb piir ette. Kui sa oled energiast ja piimast tühjaks imetud ja sellest ikka ei piisa täis kõhu jaoks, siis seekord otsustasin, et ma ei taha lõpetada täieliku inimvarena. Mul on kolm last ja abikaasa ning teised lähedased kes ka vajavad mind.

Nii otsustasime, et kui tekib vajadus teha lapsele imiku piimasegu, siis seda ka teeme. Muidugi olen ma teadlik sellest, et rinnapiim on lapsele parim ning nii palju kui võimalik ja rinnast tuleb, siis selle saab laps eelisjärjekorras. Kõik arutasime muidugi oma perearstiga läbi. Nii olemegi andnud oma beebile vastavalt vajadusele imiku piimasegu.

Kuna aga selle valmistamine soojendamise ja jahutamise meetodil võtab omajagu aega, siis sündis ühine otsus abikaasaga soetada endale AGU baby piimasegu masin. Olin sellega varem ka juba internetis tutvunud ning see meeldis mulle oma mugavuse poolest kõige enam ja mis seal salata, ka hind meie turul oli sellel masinal parim sel hetkel. Mu hommikune kohv ei saa ka nii kiiresti valmis kui lapsele piim!

Seda masinat on nii lihtne kasutada, et pere suuremad lapsed (5-ne ja 3-ne) saavad ka piima tegemisega mängleva kergusega hakkama. Meie jaoks on Häppi Shaker meeletult suur abiline ja võtab nii palju stressi maha. 

 

– BLOGIJA MARI-LEEN (MARIMELL) –

Minul isiklikult puudub üldse rinnabeebi kogemus ja ma saan rääkida ainult sellest kuidas meie pudelibeebi käitub ja kuidas ma näen kõrvalt rinnabeebisid ja nende emasid. Minul pole rinnapiima kummagi lapsega tekkinud, meditsiiniline näidustus.

Meie igapäev. Ärkame hommikul üles ja beebi kilkab juba naerda. Tal on tuju ülihea. Vajutame nuppu, teeme talle pudeli sooja piima, söödame ta ära, ta teeb läbi tukkumise krooksu ja keerab magama. Siis ta ärkab ja tal on tuju jälle hea. Ja siis ta jälle sööb ja magab ja vahepeal laliseb juttu ajada ja võib-olla on õhtu poole väike gaasiralli, siis anname talle kella üheksa ajal sooja piima ja beebi nohiseb jälle magada. Beebi ärkab uuesti alles hommikul. Kõht on täis ja tuju hea.

Kuidas saab nupust piima?
Agu Baby Häppi Shaker päästab hädast välja. Meie majas on see kasutuses suhteliselt algusest peale. Esimesed paar nädalat tegin ma piima süstlaga soojendades, sest kogused olid nii väikesed. Kohe kui kogused tõusid juba suuremaks kui 60ml panin ma masina töösse.

Häppi Shaker piimaseguvalmistaja

Häppi Shaker piimaseguvalmistaja

Miks on Agu Baby Häppi Shaker hea ja mugav lahendus?
See tuleneb pelgalt minu kogemusest Agu Baby masinaga. Esiteks on see odavam ja teiseks on ta manuaalselt seadistatav. Agu Baby kasuks räägib ka see, et seda on võimalik manuaalselt ka kasutada – sisestad ise mis kuumusel vett sa soovid, igal piimapulbril on oma number, sest pulbrite kaalud on erinevad (need leiab kodulehelt, mis numbrile sinu piimapulber vastab) ja mitu milliliitrit piimasegu soovid. Ja vajutad vaid nuppu.

Häppi Shaker piimaseguvalmistaja

Häppi Shaker piimaseguvalmistaja

Saad selle ka äpiga ühendada ja reaalselt magamistoast lahkumata on köögis valmis piim ootel. Kuna mina öösiti beebile piima ei annagi, siis mina pole AGU äppi kasutanud. Kui ma algul selle äpi tõmbasin oli mu suurim hirm, et ma unustan piimapudeli masinale alla panna ja keset ööd siis hakka kööki koristama. Tundus lihtsam nuppu vajutada. Aga võimalus on olemas! Kõiki Eestis müüdavaid piimasegusid veel hetkel äpis ei ole, aga need lisanduvad sinna aja jooksul.

Mis on Häppi Shakeri miinusteks?
See masin ei anna märku kui midagi on valesti (ala vett liiga vähe järgmise portsu valmistamiseks, piimapulbrit liiga vähe, silikoontihend kleepub vms).
Sellel masinal on taga (veenõu peal) ilmselt piimapulbri hoiustamiseks topsik, aga reaalsuses ei saa seda kasutada, sest piimapulber läheb selle sooja vee kohal tükki. Mulle meeldiks suurem veenõu.
Soovitus: iga kord kui panete uue vee, peske ära silikoontihend, puhastage vahejupid. 

Sain selle masina testimiseks, sest see tuli Eestis müügile alles eelmise aasta lõpus ja nad soovisid, et keegi tarbiks seda paar kuud ja saaks reaalse kasutajakogemuse, mitte et kiidan lampi taevani. Täna julgen oma templi peale lüüa küll!

Loe lähemalt: https://marimell.eu/agu-baby/

 

Kategooriad

Ostukorv
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist
0