Tasuta tarne pakiautomaati alates 50€ ostudest ja kiire tarne 1-3 tööpäeva.

Pealeht

Blogi

Tooted

Visioon

Kontaktid

Ainulaadne abiline köögis- veekeetja Bubbly

by | 20 mai, 2021 | Uncategorized @et

Multifunktsionaalne veekeetja on ainulaadne emade ja isade poolt kiidetud ja armastatud abiline köögis, mis võimaldab asendada korraga mitut seadet. Bubbly ühendab endas kõik toimingud, mis on vajalikud tervisliku imikutoidu valmistamiseks. Selle üks peamisi eeliseid on vee soojendamine mis tahes etteantud temperatuurini ning säilitada soovitud temperatuuril, ilma vahepeal maha jahtumata. Lisaks on keetjaga võimalik steriliseerida lutte ja lutipudeleid, aurutada puu- ja köögivilju , soojendada imikutoite täpselt selle temperatuurini nagu soovid. Kõigele lisaks võid seadistada kõik toimingud hilisemaks, nii, et lapsega õuest tuppa tulles on soovitud temperatuuriga püree või piim juba ootamas!

AGU BABY veekeetja Bubbly

AGU multifunktsionaalne veekeetja Bubbly

Imiku piimasegude valmistamseks mõeldud vee soojendmaine (MILKMOD).
Valmis imikutoidu soojendamine (WARMER)
Steriliseerimine (STERILIZER)
Aurutamine (STEAMER)
Veekeetmine (TEA MAKER)
Aja seadistamise funktsioon hilisemaks (TIME SET)

 

REŽIIM 1
IMIKU PIIMASEGU VALMISTAMISEKS MÕELDUD VEE SOOJENDAMINE
(MILKMOD)

Selles reziimis valmistatakse soovitud temperatuuriga keedetud vesi, millega saab teha imikutele mõeldud piimasegu. Näiteks soovid piimasegu valmistamiseks  kasutada täpselt 37 °C vett. Kuna piimasegu valmistamiseks on vaja läbi keedetud vett, siis peale režiimi käivitamist keedetakse vesi kõigepealt 100 °C-ni, peale mida hakkab vee temperatuur järjest langema kuni jõuab 37 °C-ni. Seejärel hoiab veekeetja vee valitud temperatuuril ilma, et see vahepeal maha jahtuks.

REŽIIM 2
Valmis beebitoidu soojendamine 
(WARMER)

AGU Bubbly veekeetja

AGU Baby nutikas veekeetja Bubbly

Mikrolaineahjus pole imikutoidu soojendamine soovituslik ja pliidil veepotiga keetes võib see samuti liiga kuumaks minna. WARMER režiim on mõeldud aga just selleks, et soojendada juba ette valmistatud beebitoitu, nt pudelis oleva piima või purgis oleva püree, täpselt nii soojaks, kui koheseks söömiseks vajalik ja sobilik.

Oletame, et selleks ajaks, kui Sinu beebi lõunaunest ärkab, soovid sa purgis oleva püree soojendada 37 °C-ni, et ta seda ärgates kohe sööma saaks hakata. Selleks ei ole vaja hakata vett keetma ja seejärel pikalt oodata, kuni see maha jahtub.
Kasuta komplektis olevat spetsiaalset anumat, tõsta purk või pudel sinna sisse ning aseta see veega täidetud kannu nii, et purk/pudel on üleni vee sees. Vali WARMER režiimis sobiv temperatuur (nt 37 °C) ja vesi hakkabki koheselt soojenema. 

Pane tähele, et vee soojendades näitab mõõdik, et temperatuur ületab paari kraadi võrra 37 °C liikudes 39 või 40°C-le. Seda seetõttu, küttekeha ja vastav andur asuvad kannu põhjas aga kannus on vesi ülevalt poolt jahedam ja vesi ei jõua nii kiiresti seguneda. Ületades paari kraadiga 37 °C alumisi kihte, saavutab keetja soovitud temperatuuri kokkuvõttes kiiremini. Sa ei pea muretsema, et beebi toit läheb vees kuumemaks kui vaja, sest kannus olev keskmine temperatuur on 37 °C.

NB! Piima või imikutoidu soojendamise aeg sõltub soojendatava toidu kogusest/purgi või pudeli suurusest, materjalist (klaas või plastik) ja selle algtempetratuurist.

REŽIIM 3
Luttide, lutipudelite ja närimisrõngaste steriliseerimine.
(STERILIZER)

AGU Bubbly nutikas veekeetja

AGU Bubbly nutikas veekeetja-steriliseerija

Lutipudeleid, lutte peab pärast igat toidukorda põhjalikult puhastama ja steriliseerima. Ka närimisrõngaid ja mänguasju tuleks aeg-ajalt puhastada ja steriliseerida. Steriliseerimise juhiseid leidub aga kõiksuguseid. Mõne tootja lutti võib keeta kuumas vees, mõnda mitte. Mõni lutipudel käib mikrolaineahju, teine mitte.

Bubbly keetjaga steriliseeritakse pudelid ja lutid kiiresti ja lihtsalt, ilma puhastusaineid kasutamata. Steriliseerimise režiimis toimub steriliseerimine kuuma auru põhimõttel. Auruga steriliseerides hävineb 99,9% bakteritest.

Tee nii: Vala veekeetjasse 100 ml puhast joogivett. Võta steriliseerimiseks mõeldud anum ning asetage soovitud esemed nt lutid, närimisrõngad või pudeliosad anumasse ning kata kaanega. Eelseadistatud aeg steriliseerimiseks on 6 minutit, mida saab vastavalt soovile ka muuta. Kui steriliseerimine on lõpule jõudnud, kostub helisignaal. Ära võta esemeid kohe välja vaid hoia seal kuni need on piisavalt maha jahtunud.

REŽIIM 4
Juurviljade aurutamine
(STEAMER)

AGU Bubbly nutikas veekeetja- aurutaja

AGU Bubbly nutikas veekeetja- aurutaja

Alates 6. elukuust hakatakse beebile andma piimale lisatoiduna tahket toitu. Lisatoiduga alustades on hea tutvustada lapsele kodumaiseid köögivilju (näiteks kõrvits) püree või pehmete tükkidena.
Aurutamine on üks tervislikumaid toiduvalmistamise viise! Kui keetmisel lahustuvad vitamiinid keeduvette ja see kallatakse kraanikausist alla, siis aurtöötlus säilitab ka mineraalid ja mikroelemendid ning laseb juurviljadel pärast valmimist värske ja isuäratavana välja näha. 
Steamer režiimi abil saab kuuma auru abil tükkideks lõigatud juurviljad pehmemaks küpsetada, millest on hea püreed valmista või mida on mugav beebil näputoiduna nosida. 
Steamer režiimis vala kannu umbes 400 ml puhast vett. Aseta eelnevalt tükeldatud juurviljad anumaga veekeetjasse ja kata pealt kaanega. Eelseadistatud aeg selles režiimis on 20 minutit, aga võid seda vabalt ise muuta. Mida väiksemateks tükkides juurviljad lõikad, seda lühem on aurutamise aeg.

REŽIIM 5
Teevee keetmine
(TEA MAKER)

AGU Bubbly nutikas veekeetja

AGU Bubbly nutikas veekeetja

Ja lõpuks ka midagi emmedele ja issidele ajaks, mil silmarõõmud on unne suigutatud-  üks mõnus ja kosutav tassitäis kuuma teed!
Selles režiimis ei ole (samuti) midagi keerulist. Paras ports puhast joogivett kannu ja TEA MAKER režiimis pisut oodata, kuni vesi keema läheb. 
AGA…mitu korda Sa päeva jooksul ühte vett tee jaoks keema paned avastades selle alles siis, kui vesi juba jahtunud on? Bubblyga nii ei juhtu. Kui oled kord juba vee keema pannud, hoiab Bubbly seda kuumas seni, kuni oled leidnud lõõgastava tee jaoks mahti. 

REŽIIM 6
Seadme käivitamise ajastamine hilisemaks
(TIMER)

Beebiga jalutuskäigult tuppa tulles on soe toit juba valmis? Aga miks mitte!? 
Timer-funktsioon annab võimaluse seadistada vee keetmine või soojendamine hilisemaks. See funktsioon töötab režiimides 1 ja 2. Eelseadistatud aeg on 60 minutit, mida saab soovi korral + ja – nuppude abil muuta.
Et seda režiimi võimalikult optimaalne kasutada oleks, siis võiksid kõigepealt enam-vähem eelneva kasutamise ja katsetamise käigus meelde jätta, kui kaua võiks ühes või teises koguses purgi või pudeli soojendamine aega võtta ja arvestada see taimeriga seadistatud aja sisse. Vastasel juhul võib juhtuda, et soovitud kellaajaks on pudelis olev piim veel pisut jahe.

Bubbly keetja ei ole mõeldud ainuüksi peredele, kus kasvab väike beebi. Kui beebi on suuremaks kasvanud, lutti enam pole ja püreed ei pea keetma, siis võid jätkata Bubbly kasutamist veekeetjana.

Loodetavasti vastas see postitus mitmetele küsimustele, mis Bubblyga seoses võis tekkida. Kui sellest kirjeldusest jäi sulle tunne, et režiime ja vailikuid on palju ning optimeerimine keeruline ja aega-nõudev, siis tegelikult on kõik väga lihtne ja juhtpaneel loogilise ülesehitusega. Lisaks on seadmega kaasas põhjalik mitmekeelne kasutusjuhend. Kui aga tekib Bubbly kohta täiendavaid küsimusi, siis võib meile julgelt helistada või kirjutada info@agu-baby.ee. 

Loe mutifunktsionaalse keetja Bubbly kohta lähemalt siit: https://agu-baby.ee/pood/multifunktsionaalne-veekeetja-bubbly/

Kategooriad

Ostukorv
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist
0