Tasuta tarne pakiautomaati alates 50€ ostudest ja kiire tarne 1-3 tööpäeva.

Pealeht

Blogi

Tooted

Visioon

Kontaktid

Häppi Shaker piimasegumasin

by | 19 mai, 2021 | Uncategorized @et

Beebi jaoks kõige loomuomasem toit on emapiim otse rinnast. Maailma Terviseorganisatsioon soovitab alustada rinnapiimaga toitmist lapse esimesel elutunnil ja jätkata sellega soovi korral kuni lapse kaheaastaseks saamiseni. Aga umbes 2-5% naisi ei saa meditsiiniste vastunäidustuste, hormonaalsete või anatoomiliste iseärasuste tõttu oma last rinnaga toita. Kui emal rinnapiima ei jätku või on muud põhjused sellest loobumiseks, tuleb imiku toitmisel appi võtta imiku piimasegu, et tagada lapse kasvuks ja arenguks vajalikud  toitaineid.

Piimasegu saav imik sööb tavaliselt harvem, sest piimasegu seedimine võtab rinnapiimaga võrreldes kauem aega ja kõht ei lähe nii kiiresti tühjaks. Esimestel elunädalatel söövad lapsed piimasegu umbes kolmetunniste vahedega – seitse kuni kaheksa korda ööpäevas, hiljem harvem, kuid koguseliselt korraga rohkem. Ööpäevane toiduhulk, sealhulgas lisatoit, ei tohiks imikul ületada üht liitrit. Seepärast saab imik esimesel poolaastal rohkem piimasegu kui pärast kuuendat elukuud, mil lisatoidu kogus hakkab järjest suurenema.

Piimasegusid on kaht tüüpi – pulbersegud ja vedeliksegud. Pulbersegusid on oluline valmistada täpselt pakendil oleva juhendi järgi. Vedelaid kasutamisvalmis piimasegusid on mugav tarvitada, kuid need on kallimad ja riknevad kiiremini. Oluline on ka jälgida nii pulber- kui ka vedeliksegude pakendil olevat infot säilitamistingimuste ja kasutusaja kohta. Rinnaga toitmisel on ema ja laps ligistikku, seepärast soovitatakse last süles hoida ka pudelist toitmisel, et säiliks lähedane kontakt.

Piimasegu valmistamine automaatse piimasegumasinaga

Kuna imik vaja piimasegu mitu korda päevas ja ka öösel, siis kiiremaks ja lihtsamaks valmistamiseks saab imiku piimasegu valmis teha automaatse piimasegumasinaga. Piimaseguvalmistaja Häppi Shaker on loodud selleks, et muuta iga lapsevanema elu võimalikult mugavaks.  Häppi Shaker segab vee ja piimapulbri just täpselt sellisel temperatuuril nagu beebile sobib. Häppi Shaker piimaseguvalmistaja sobib kõikide piimasegude valmistamiseks- vali soovitud temperatuur, vee kogus, pulbri kogus ning Häppi Shaker valmistab paari sekundiga piimasegu!

Peale masina ettevalmistamist saab valmistada värsket imikutoitu vaid paari nupuvajutusega. AGU Häppi Shakeriga saab piimasegu valmistada igal ajal ka kaugjuhtimise (nutitelefoni) teel kasutades AGU mobiilirakendust.

Häppi Shaker piimaseguvalmistaja

AGU Häppi Shaker piimamasina andmed ja eelised

 • Proportsioonide ja temperatuuri täpne järgimine;
 • piimasegu valmistamine 4-25 sekundiga;
 • veepaagi maht 1,2 liitrit;
 • Piimapulbri maksimaalne kogus 200 g;
 • Valmis piimasegu koguse määramine vahemikus 30-300 ml;
 • tükivaba piimasegu ja ideaalne segu konsistents ilma õhumullideta;
 • optimaalse piimasegu temperatuuri seadistamine 25°С kuni 50° С;
 • Lihtne kasutada ja puhastada;
 • Ergonoomiline disain-võtab köögis vähe ruumi;
 • Segu valmistamise võimalus nutitelefoni (AGU äpi) abil;
 • Küttesüsteem, mis võimaldab vett peaaegu koheselt soojendada soovitud temperatuurini. Seade ei hoia ega säilita vee temperatuuri, mis hoiab ära elektrienergia liigtarbimise ja takistab mikroorganismide arengut vees ehk hoiab vee paagis oleva vee alati puhtana.

Milliste piimasegudega Häppi Shaker töötab?

Kuigi Häppi Shaker piimasegude nimekirjas ei ole veel väga palju piimasegusid, siis masin töötab ikkagi kõikide piimasegudega.
Sa ei pea muretsema piimapulbri pärast, mida nimekirjas ei ole. Kui soovid kasutada masinas piimapulbrit, mida nimekirjas veel ei ole, siis saada kiri info@agu-baby.ee ja anna oma soovitud piimapulbrist meile teada. Iga piimapulber testistakse eraldi ning vastava valemi abil saadakse igale piimasegule vastav programmi number, mida masinal kasutada (CON 1-9). Piimasegu lisamine võtab aega paar tööpäeva ning piimasegude nimekiri täieneb jooksvalt.

Kuidas ja kui tihti Häppi Shaker piimaseguvalmistajat puhastada?

Et masinaga valmistatav piimasegu oleks alati puhas ja värske, tuleks masinat hooldada. Kõik osad on lihtsasti eemaltavad ja puhastatavad. Veepaagi saab kenasti masina küljest ära võtta ja vee all loputada, nii ei pea Sa muretsema katlakivi pärast.
Veepaak, lehter, piimapulbri anum on läbipaistvast plastikust ja lihtsasti eemaldatavad ja puhastatavad, tänu millele on osade puhtuse eest lihtne hoolitseda ja alati veenduda, et valmistatav piimasegu on puhas, värske ja beebile ohutu.
Kui masinat pikka aega pole plaanis kasutada, toimige alljärgnevalt: Üks kord iga kolme päeva tagant- asetage tass või lisamahuti lehtri alla ja lülitage süsteemi veeringlus sisse vajutades veeringluse nuppu. Kui kavatsete masinat mitte kaustada 3 päeva või kauem, tühjendage veepaak. Seejärel eemaldage vesi masina süsteemist vajutades nuppu ja hoides seda 20 sekundit all.

AGU HÄPPI SHAKER – ei mingit mõõtmist, segamist ega jahutamist! 

Häppi Shaker piimasegu valmistaja

Häppi Shaker piimasegumasin

Kasutatud materjal: https://www.elselts.ee/els/images/lapsevanemad/2020/imik_vlaps_toit_koduleht.pdf

Kategooriad

Ostukorv
Ühtegi toodet pole ostukorvis!
Jätka ostlemist
0